Як додавати нові матеріали на сайті nau.edu.ua

Вхід на сайт.

Увійдіть на сайт під своїм логіном і паролем. Для цього натисніть «реєстрація» на будь якій сторінці сайту та введіть данні в відповідні поля, після цього натисніть «увійти».

Меню користувача.

Після успішної реєстрації Ви маєте доступ до меню користувача сайту яке має три посилання:  «мій профіль», «додати матеріал», «вихід».
«Мій профіль» - це посилання до Вашого профілю на сайті НАУ. Тут Ви маєте змогу змінити свій пароль та контактну інформацію.
«Додати матеріал» - посилання на додання нового матеріалу на сайт НАУ. Матеріал можливо додати лише до розділу (чи розділів) сайту на які ви маєте права доступу.
«Вийти» - посилання для виходу з сайту.

Редагування сторінок.

Кожен зареєстрований користувач веб-сайту НАУ має доступ до одного чи декількох розділів сайту. Для того щоб відредагувати сторінку перейдіть до розділу сайту на який у Вас є права редагування.

Сторінки які Ви можете редагувати мають відповідну позначку, у вигляді олівця. Натисніть на нього щоб перейти до редагування сторінки.

Після цього у Вас відкриється візуальний HTML редактор з WORD подібним інтерфейсом. За допомогою якого Ви можете змінювати та вносити текстову інформацію, графічну, створювати посилання на зовнішні джерела в інтернет, внутрішні посилання на матеріали опубліковані на сайті, завантажувати файли  для скачування.

Матеріали які Ви додаєте до свого розділу сайту виводяться у лівій колонці. За замовчуванням нові матеріали додаються внизу списку. Якщо Вам необхідно змінити порядок виводу Ваших сторінок у лівій колонці сайту, Ви можете це зробити за допомогою зміни поля «Початок публікації». Матеріали що мають у полі «Початок публікації» більш старшу дату – виводяться першими, матеріали що мають більш новішу дату – виводяться останніми.

Додавання нових сторінок.

Якщо Вам необхідно додати нову сторінку у свій розділ сайту, натисніть кнопку в меню користувача «Додати матеріал»

У Вас відкриється візуальний HTML редактор. Заповніть відповідні поля, поля з позначкою (*) обов’язкові для заповнення :
Заголовок – назва сторінки
Поле HTML-редактора – Введіть тут вміст сторінки.
Категорія – якщо Ви маэте доступ до декількох категорій на сайті НАУ оберіть тут категорю для матеріалу.
Статус – «Опубліковано» за замовчуванням, встановіть «У кошику» для видалення матеріалу.
Початок публікації – за замовчуванням встановлюється теперішня дата та час створення матеріалу.
Закінчення публікації – Дата після якої матеріал буде знято з публікації.
Доступ – «Public» - доступно для перегляду всім. Можливо встановити «Registered» - у цьому випадку сторіку можуть побачити лише зареєстровані на сайті користувачі.
Мова – Мова матеріалу.  «Усі» - матеріал видно на всіх мовах сайту.
Метадані – короткий опис сторінки та ключові слова сторінки. Використовується для пошукової оптимізації.

Переклад матеріалів

Для того щоб додати переклад на існуючий матеріал перейдіть в режим редагування матеріалу, переконайтесь що в полі «Мова» не встановлено значення «Усі». Перемкніть мову наприклад на Українську. Тепер цей матеріал буде відображено лише на українській версії сайту.
Натисніть в меню користувача посилання «Додати матеріал» введіть переклад матеріалу, в полі «Мова» оберіть мову на якій матеріал має бути доступний відвідувачам сайту.
Переклади створюються шляхом додавання нових матеріалів та встановлення перемикача «Мова» у відповідне значення мови для якої призначено матеріал.

Видалення матеріалу

Для видалення матеріалу перейдіть у режим редагування та встановіть поле «Статус» у значення «У кошику», натисніть  «Зберегти».