Новини та події

Готуємось до вступної кампанії 2017

Вчора ввдбувся тренінг для робочих органів приймальної комісії, а саме голів та засиупників голів фахових атестацвйних та відбіркових комвсії, ввдповідальних секретарвв відбіркових комісій. Тема тренінгу "Особливості вступної кампанії 2017".

Рекомендації Служби безпеки України щодо захисту комп’ютерів від кібератаки вірусу-вимагача

За даними СБУ, інфікування операційних систем переважно відбувалося через відкриття шкідливих додатків (документів Word, PDF-файлів), які були надіслані на електронні адреси багатьох комерційних та державних структур.

Навчальний семінар на тему «Підвищення ефективності освітнього процесу за допомогою Microsoft Office 365».

22 червня 2017 року у залі Вченої Ради НАУ відбувся освітній семінар на тему «Підвищення ефективності освітнього процесу за допомогою Microsoft Office 365». Організаторами заходу був відділ Інформаційних технологій   Інформаційно-обчислювального центру під керівництвом начальника ІОЦ  Клобукова В.В.

Хмарні технології Microsoft у ВНЗ

Інформаційно-обчислювальний центр
Відділ інформаційних систем
Хмарні технології Microsoft у ВНЗ
VEGA Cloud Solution Provider

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Закриття фестивалю "Студентська весна 2017"

студентська весна 2017

Закриття 39-ого традиційного фестивалю студентської творчості "Студентська весна-2017" відбудеться 28 квітня о 18.00 у Центрі культури та мистецтв НАУ.

Ви побачите "джокери" від всіх команд та дізнаєтесь, хто виграв у номінаціях, а головне - хто цього року забере кубок та вирве перемогу.

Сторінки

Підписатися на Новини та події