Новини та події

Закриття фестивалю "Студентська весна 2017"

студентська весна 2017

Закриття 39-ого традиційного фестивалю студентської творчості "Студентська весна-2017" відбудеться 28 квітня о 18.00 у Центрі культури та мистецтв НАУ.

Ви побачите "джокери" від всіх команд та дізнаєтесь, хто виграв у номінаціях, а головне - хто цього року забере кубок та вирве перемогу.

Розпорядження 061 Про аналіз підключення комп’ютерної техніки (мережевих пристроїв) структурних підрозділів університету до мультисервісної телекомунікаційної мережі НАУ

З метою оптимізації використання комп’ютерної техніки (мережевих пристроїв) структурними підрозділами університету Національного авіаційного університету.

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

Онлайн-трансляція фестивалю "Студентська весна -2017".

1 квітня стартує одна з найцікавіших подій культурного життя НАУ - фестиваль "Студентська весна". «Студвесна»  має свої традиції та довгу історію: вже майже сорок років найталановитіші та найдотепніші студенти змагаються на сцені в Центру культури та мистецтв. Та кожного року цей фестиваль проходить неначе вперше.

Онлайн-трансляція Дня відкритих дверей в НАУ

11 березня 2017 року з 11.00 до 14.00 години відбудеться трансляція Дня відкритих дверей НАУ.
Запрошуємо учнів 9-11 класів та випускників ЗНЗ відвідати день відкритих дверей онлайн*, та чекаємо на Вас в залі приймальної комісії  за адресою: м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова 1, корпус 8.

Онлайн навчання НАУ

З метою інтеграції освітньо-наукової діяльності Університету у світову академічну систему та запровадження передового досвіду розвинутих країн, в рамках науково-технічного та методичного забезпечення діяльності НАУ,  фахівцями НДІ ІТТ було створено та введено в дію корпоративну інтерактивну апаратно-програмну платформу онлайн навчання НАУ (Online Learning NAU).

Сторінки

Підписатися на Новини та події