Новини та події

Розпорядження 061 Про аналіз підключення комп’ютерної техніки (мережевих пристроїв) структурних підрозділів університету до мультисервісної телекомунікаційної мережі НАУ

З метою оптимізації використання комп’ютерної техніки (мережевих пристроїв) структурними підрозділами університету Національного авіаційного університету.

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

Онлайн-трансляція фестивалю "Студентська весна -2017".

1 квітня стартує одна з найцікавіших подій культурного життя НАУ - фестиваль "Студентська весна". «Студвесна»  має свої традиції та довгу історію: вже майже сорок років найталановитіші та найдотепніші студенти змагаються на сцені в Центру культури та мистецтв. Та кожного року цей фестиваль проходить неначе вперше.

Онлайн-трансляція Дня відкритих дверей в НАУ

11 березня 2017 року з 11.00 до 14.00 години відбудеться трансляція Дня відкритих дверей НАУ.
Запрошуємо учнів 9-11 класів та випускників ЗНЗ відвідати день відкритих дверей онлайн*, та чекаємо на Вас в залі приймальної комісії  за адресою: м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова 1, корпус 8.

Онлайн навчання НАУ

З метою інтеграції освітньо-наукової діяльності Університету у світову академічну систему та запровадження передового досвіду розвинутих країн, в рамках науково-технічного та методичного забезпечення діяльності НАУ,  фахівцями НДІ ІТТ було створено та введено в дію корпоративну інтерактивну апаратно-програмну платформу онлайн навчання НАУ (Online Learning NAU).

Місце інституційного репозитарію Національного Авіаційного Університету (erNAU)в міжнародному рейтингу репозітариев ВНЗ України за версією Webometrics"The Ranking Web of World repositories" 2014-2017 рр.

У січні 2017 року було опубліковано міжнародний Рейтинг репозитаріїв Webometrics за січень 2017 роки (http://repositories.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20 ), в якому Електронний архів Національного авіаційного університету зайняв 15 місце с

Сторінки

Підписатися на Новини та події