27 січня 2017 року фахівці НДІ ІТТ прийняли участь в I Всеукраїнській конференції «Цифрові комунікації у глобальному просторі. Змішана освіта», що проводився в у Залі засідань Вченої ради КПІ ім. І. Сікорського із впровадження технологій змішаного навчання в Україні, обговорення досвіду вищих навчальних закладів, які долучились до цієї ініціативи

В ході семінару були вивчені доповіді за темами:

·         Співзасновник платформи масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» Іван Примаченко - Технологічна реформа навчання проти «трикутника смерті» української освіти

·         Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри видавничої справи та редагування КПІ ім. І. Сікорського Радміла Сегол - Пілотний проект впровадження змішаного навчання: Досвід КПІ ім. І. Сікорського

·         Кандидат технічних наук, доцент кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури КПІ ім. І. Сікорського Євген Короткий - Досвід впровадження змішаного навчання в умовах скорочення аудиторного навантаження

·         Кандидат юридичних наук, виконавчий директор Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні НаУКМА Оксана Несторенко - Поєднання класичних та онлайн форм навчання в сфері протидії корупції

·          Кандидат технічних наук, асистент кафедри комп’ютеризованих систем автоматики Національного університету «Львівська політехніка», Solution Architect компанії SoftServe Зеновій Верес - Використання змішаного навчання в рамках програми Інтернет речей

Аспіранти факультету інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. І. Сікорського Артем Коротенко, Георгій Ісаченко - Особливості використання змішаного навчання у відкритих групах слухачів та в університетських групах.

На конференції були присутні також директор Департаменту вищої освіти МОН Шаров Олег Ігорович та Перший проректор КПІ ім. І. Сікорського Якименко Юрій Іванович.

НАУ був представлений Директором НДІ ІТТ Клобуковим В.В., заступником начальника ІОЦ Циганій С. О. і науковим співробітником Зиковим О.С.

В рамках обговорення між директором Департаменту вищої освіти МОН та представниками 84-х вищих навчальних закладів України було однозначно оцінені перспективність і актуальність розвитку технологій змішаного навчання і їх впровадження в систему вищої та професійної освіти.

В ході неофіційних розмов були високо оцінені досягнення Національного авіаційного університету в ході розвитку концепції Blended Learnin.

На даний час фахівцями НДІ ІТТ НАУ в рамках пілотного проекту Blended Learning створена в повному обсязі ІТ-інфраструктура, що включає в себе комплекс спеціалізованих серверів, системного і прикладного програмного забезпечення та фізичну інфраструктуру на території НАУ і деяких відокремлення структурних підрозділів для розвитку і забезпечення технологій змішаного навчання в НАУ на основі Massive open online course Open EDx, системи дистанційного і заочного навчання Moodle і системи відеоконференцзв'язку Bigbluebutton.

Зацікавлені у впровадженні інноваційних методів навчання, технологій змішаного навчання (Blended Learning) співробітникам НАУ для впровадження в навчальний процес університету фахівці НДІ ІТТ надають консультації.