Розпорядження 061 Про аналіз підключення комп’ютерної техніки (мережевих пристроїв) структурних підрозділів університету до мультисервісної телекомунікаційної мережі НАУ

З метою оптимізації використання комп’ютерної техніки (мережевих пристроїв) структурними підрозділами університету Національного авіаційного університету.

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

1. Керівників структурних підрозділів НАУ провести в період з 31.03.2017р. по 28.04.2016р. комплекс заходів по збору та аналізу інформації з підключення комп’ютерної техніки (персональних комп’ютерів, мережевих принтерів, роутерів, тощо) до мультисервісної телекомунікаційної мережі.
2. Керівників структурних підрозділів НАУ, до 01.05.2016 року, надати повну інформацію в Науково-дослідний інститут  «Інтегрованих телекомунікаційних  технологій»,
корпус 1, кім.332 в паперовому вигляді з підписом керівника структурного підрозділу та в електронному вигляді на електронну адресу info_it@nau.edu.ua у формі інформаційної картки згідно додатку №1.
3. Директора Науково-дослідного інституту «Інтегрованих телекомунікаційних  технологій» Клобукова В.В. на основі отриманої інформації провести загальний аналіз підключення комп’ютерної техніки (мережевих пристроїв) до мультисервісної телекомунікаційної мережі, що використовуються в структурних підрозділах НАУ та надати пропозиції по оптимізації використання комп’ютерної техніки (мережевих пристроїв) НАУ.
4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

В. о. ректора НАУ       В. Ісаєнко

Скачати Інформаційну картку для заповнення у форматі Excel