online-трансляція

Міжнародний Інтернет телеміст

8 червня 2011 року за технічної підтримки НДІ ІТТ було проведено міжнародний Інтернет телеміст між Національним Авіаційним Університетом та Тихоокеанським Державним Університетом.

Міжнародний Інтернет телеміст

6 квітня в університеті відбувся Міжнародний Інтернет телеміст між Нижнєвартовським державним гуманітарним університетом (НДГУ, Росія) та Національним авіаційним університетом (НАУ, Україна).

Онлайн трансляція

24 лютого 2011 року за технічної підтримки НДІ ІТТ НАУ проводиться онлайн трансляція І Міжнародна наукова конференція «Національні та міжнародні стандарти сучасного державотворення: тенденції та перспективи розвитку».

On – line відеотрансляція

27 січня 2011 року була проведена перша оn - line конференція, присвячена вступній кампанії цього року. Нашими фахівцями була проведена кропітка робота по налаштуванню технічних засобів у актовому залі університету, де проводилась конференція.

Трансляція IV Всесвітнього конгресу “Авіація у XXI столітті”

21-23 вересня 2010 року в Національному авіаційному університеті (м. Київ, Україна) проходить IV Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті" - "Безпека в авіації та космічні технології".

Сторінки

Підписатися на RSS - online-трансляція