відеоконференція

Міжнародний Інтернет телеміст

8 червня 2011 року за технічної підтримки НДІ ІТТ було проведено міжнародний Інтернет телеміст між Національним Авіаційним Університетом та Тихоокеанським Державним Університетом.

Міжнародний Інтернет телеміст

6 квітня в університеті відбувся Міжнародний Інтернет телеміст між Нижнєвартовським державним гуманітарним університетом (НДГУ, Росія) та Національним авіаційним університетом (НАУ, Україна).

On – line відеотрансляція

27 січня 2011 року була проведена перша оn - line конференція, присвячена вступній кампанії цього року. Нашими фахівцями була проведена кропітка робота по налаштуванню технічних засобів у актовому залі університету, де проводилась конференція.

Обговорення технологій електронного управління

адамант

8 листопада 2010 року на засіданні Колегії Комітету з питань науки інновацій і інформатизації України пройшло обговорення пілотного проекту по впровадженню технологій електронного управління в Україні, на якому компанія «Адамант» надала свій програмний продукт е-управління «AdamantMeetings».

І Міжнародна наукова конференція “Архітектура та екологія. Проблеми міського середовища”

10 листопада, в Національному авіаційному університеті, у форматі «on line», була проведена І Міжнародна наукова конференція «Архітектура та екологія. Проблеми міського середовища».

Сторінки

Підписатися на RSS - відеоконференція