Відділи, служби, центри

Відділ Прізвище, Імясортувати за спаданням Посада Номер телефону Кабінет
• Виробничо-ремонтна служба Коваль Ольга Панасівна
  • Завідувач складу
  • 406-72-54
  • РБД
• інженери цивільного захисту Абазіна Оксана Андріївна
  • інженер
  • 406-73-55
  • 406-70-01
  • 1-304
• Відділ обліку харчування Аксютіна Лариса Олександрівна
  • бухгалтер
  • 406-71-48
• Студентське містечко Аляведдінова Оксана Вікторівна
  • Адміністратор готельного блоку
  • 406-74-82
  • АМЦ кабінет № 403
• Сектор з кадрів Алєніна Наталія Олексіївна
  • Провідний інженер
  • 406-68-70
  • 1-118
• Студентське містечко Аношкіна Ірина Федорівна
  • Адміністратор гуртожитку готельного типу № 12
  • 406-70-20
  • вул. Ніжинська, 29 є
• Центр культури та мистецтв Антух Ігор Юрійович
  • Заступник директора з технічних питань
  • 406-70-47
  • ЦКМ к.12
• Науково-технічна бібліотека Арбакова Ніна Леонідівна
  • Сектор нормативно-технічної документації
  • 406-78-57
  • корп.8б к. 21а
• Відділ маркетингу та технічного розвитку Буянов Анатолій Костянтинович
  • Група дорогоцінних металів старший товарознавець з в/о
  • 406-71-85
  • 11-016
• Редакційно-видавничий відділ ДОВЖЕНКО Тамара Олександрівна
  • заступник начальника відділу, завідувач друкарні
  • 406-73-37
  • 1– 150
• Консультаційний центр Зозуля Сергій Васильович
  • Керівник Консультаційного центра
  • 497-41-05
  • 8а-023
• Сектор взаємодії з громадськість та ЗМІ Казакова Анна Сергіївна
  • провідний редактор
  • пресцентр НАУ, журнал "Авіатор"
  • 406-68-34
  • 1-408
• Сектор моніторингу та направлення електронних інформаційних джерел Михайловська Дар'я Святославівна
  • завідувач сектору
  • сайт НАУ
  • 406-68-46
  • 1-310
• Група агентів з постачання Півень Любов Олександрівна
  • Провідний економіст
  • 406-72-62
  • 8-007
• Виробничо-ремонтна служба Руденко Олександр Вікторович
  • Майстер слюсарного цеху
  • 406-72-24
  • РБД
• Група технічного забезпечення Сидоренко Євген Олександрович
  • Провідний фахівець
  • 406-77-15
  • 8-005
• Група маркетингу Угненко Тетяна Олексіївна
  • Провідний економіст
  • 406-70-88
  • 8-006
• Група сервісного обслуговування техніки Чепель Олександр Анатолійович
  • Провідний інженер
  • 406-70-26
  • 8-010
• Служба розподільчих мереж студмістечка Шепелев Олексій Олексійович
  • начальник
  • 457-75-76
  • Гуртожиток №3
• Відділ капітального будівництва Якушевський Леонід Адольфофич
  • начальник
  • 408-38-72
  • 1-354

Сторінки

Уточнені дані по довіднику просимо направляти у вигляді службової записки за підписом керівника підрозділу на директора НДІ ІТТ НАУ Клобукова В.В. кімната 1-332 а також на електронну адресу dovidka@nau.edu.ua.

Інформація подається трьома мовами: українською, російською і англійською у вигляді:
Назва структурного підрозділу; прізвище, ім'я, по-батькові; посада; номер телефону; корпус, кімната; електронна адреса.

Зразок службової записки знаходиться в прикріпленому файлі: ЗАВАТНАЖИТИ