Відокремленні структурні підрозділи

Відділ Прізвище, Імясортувати за спаданням Посада Номер телефону Кабінет
• Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ Єрмоленко Андрій Петрович
  • Заступник директора з навчально-виробничої роботи
  • 566-33-17
• Слов'янський коледж Бабак Надія Іванівна
  • Фельдшер
  • 2-26-27
  • корпус А
• Кіровоградська льотна академія Богославська Любов Ленідівна
  • Начальник ВК
  • 34-40-27
  • управління кім. 6
• Український науково-дослідний інститут дизайну та ергономіки Булаш Тетяна Федорівна
  • приймальна
  • фахівець
  • 497-51-78
  • 9-306
• Слов'янський коледж Бутовський Олександр Іванович
  • Завідувач навчально-виробничими майстернями
  • 2-89-39
  • корпус А
• Промислово-економічний коледж Васьковський Анатолій Дмитрович
  • Завідувач І денного відділення
  • 583-37-76
  • 1
• Васильківський коледж Галич Наталія Степанівна
  • головний бухгалтер
  • (04571)234-03
  • 413
• Коледж інформаційних технологій, та землевпорядкування Ганченко Алла Олександрівна
  • Заступник директора з виховної роботи
  • 500-66-57
  • 2-207
• Коледж інформаційних технологій, та землевпорядкування Грибан Катерина Олександрівна
  • Адміністратор системи бази ЄДЕБО
  • приймальна комісія
  • 400-02-22
  • корпус 2
• Промислово-економічний коледж Гудзенко Аліна Василівна
  • Головний бухгалтер
  • 583-37-67
  • 3
• Коледж інформаційних технологій, та землевпорядкування Канова Галина Геннадіївна
  • Завідувач відділення №3
  • 500-28-27
  • 1-11
• Промислово-економічний коледж Козинець Олексій Олександрович
  • Заступник директора з адміністративно-господарської роботи
  • 583-37-70
  • 3
• Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ Курило Алла Михайлівна
  • Головний бухгалтер
  • 566-01-44
• Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ Майдан Анатолій Васильович
  • Заступник директора з навчальної роботи
  • 566-00-94
• Кіровоградська льотна академія Обідін Дмитро Миколайович
  • Заступник начальника академії з Н та ННР
  • 34-40-28
  • управління
• Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ Сосновцева Алла Миколаївна
  • Заступник директора з адмін.-госп. роботи
  • 566-33-17
• Слов'янський коледж Черевко Наталія Олександрівна
  • Діловод
  • Канцелярія
  • 2-23-43
  • корпус А
• Слов'янський коледж Чиримпей Ігор Іонович
  • Заст.начальника по НС та МТЗ
  • 2-33-21
  • корпус Д
• Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ Шевченко Анатолій Борисович
  • Завідуючий відділенням економіки та машинобудування
  • 566-01-88
• Кіровоградська льотна академія Шульга Ніна Євгенівна
  • Начальник ФВ
  • Головний бухгалтер
  • 34-40-33
  • управління

Сторінки

Уточнені дані по довіднику просимо направляти у вигляді службової записки за підписом керівника підрозділу на директора НДІ ІТТ НАУ Клобукова В.В. кімната 1-332 а також на електронну адресу dovidka@nau.edu.ua.

Інформація подається трьома мовами: українською, російською і англійською у вигляді:
Назва структурного підрозділу; прізвище, ім'я, по-батькові; посада; номер телефону; корпус, кімната; електронна адреса.

Зразок службової записки знаходиться в прикріпленому файлі: ЗАВАТНАЖИТИ