Готуємось до вступної кампанії 2017

Украинский

Вчора ввдбувся тренінг для робочих органів приймальної комісії, а саме голів та засиупників голів фахових атестацвйних та відбіркових комвсії, ввдповідальних секретарвв відбіркових комісій. Тема тренінгу "Особливості вступної кампанії 2017".
На тренінгу було понад 100 представників всіх навчально-наукових інститутів, факультету транспортних технологій та кафедри військової підготовки.
Тренінг проводив відповідальний секкретар приймальної комісії Олег Ткаліч. Також до проведення тренінгу було залучено фахівців Інфориаційно-рбчислювального центру, які зробили відеозапис тренінгу для членів комісій та інших робочих органів приймальної комісії, які не змогли бути присутніми або знаходяться у відпустках.
На тренінгу було обговорено питання подачі документів на різні ступені та рівні вищої освіти, взаємодія різних комісій та особливості набору цього року. Також особливу увагу та зацікавленість викликала Автоматизована система Абітурієнт, яка буде в цьому році використовуватись під час роботи приймальної комісії, було розказано про її переваги та необхідність для використання. Цей програмний продукт дозволяє вступникам на старші курси заповнювати електронні форми заяв через сайт уніаерситету, що в свою чергу змнншує кількість технічних працівників приймальної комісії та робить подачу документів більш комфортним для вступників.
Було розказано на що та які документи необхідно звернути особливу увагу. Тренінг тривав майже 2 години.
Наступрі тренінги для опраторів ЄДЕБО заплановано на 7 та 10 липня. Презентація до треннінгу направлена на електронні скриньки підрозділів університету, також посилання на відео буде розіслано після його обробки.