ВІРТУАЛІЗАЦІЯ РОБОЧИХ СТАНЦІЙ НА БАЗІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ З ВІДКРИТИМ ПРОГРАМНИМ КОДОМ

Шифр: 
УДК 004.4 (043.2)
Українська

Розглянуто основні компоненти для системи віртуалізації робочих станцій з використанням програмного забезпечення з відкритим програмним кодом

Віртуалізація робочих станцій останнім часом займає потужний шар програмного забезпеченння. Такі потужні гравці на ринку програмного забезпечення, як Vmware, Microsoft, Citrix мають в своєму портфелі рішення для організації систем віртуалізації робочих станцій. Лідером серед таких програм безперечно є програмне забезпечення VMware View.

Свій вклад в розвиток віртуалізації робочих станцій вносить і спільнота програмного забезпечення з відкритим прграмним кодом. Так, компанія RedHat пропонує програмне забезпечення Red Hat Enterprise Virtualization for Desktops, побудоване на базі програмного забезпечення з відкритим прграмним кодом Ovirt. Ovirt використовує такі основні програмні засоби, як операційна система Linux, гіпервізор KVM (Kernel-based Virtual Machine), емулятор QEMU,  протокол  SPICE(Simple Protocol for Independent Computing Environments), система управління libvirt, розподілена файлова система GlusterFS та інше програмне забезпечення з відкритим програмним кодом.

virtualizaciya_robochih_stanciy_na_bazi_programnogo_zabezpechennya_z_vidkritim_programnim_kodom_2013.pdf