Google Apps для навчальних закладів

НДІ ІТТ в співпраці з Google надає доступ до набору програмних засобів для організації роботи в інтернет Google Apps.
Google Apps - це набір онлайн-сервісів, що дозволяє виконувати різні функції за допомогою веб-переглядача, а саме - електронна пошта, календар, документи, сайти, групи, диск та інше.
Детальніше : http://www.google.com/intl/uk/enterprise/apps/business.

На даний час запущено пілотний проект системи для студентів в домені stud.nau.edu.ua:

http://mail.stud.nau.edu.ua
Gmail працює на будь-якому комп’ютері або мобільному пристрої з можливістю передавання даних, а підтримка роботи в режимі офлайн дозволяє продовжувати роботу навіть за відсутності з’єднання з мережею. Тож в офісі, на зустрічі або в літаку ваша електронна пошта завжди поруч із вами.

http://calendar.stud.nau.edu.ua
Організуйте свій день із Календарем і отримуйте нагадування про події на телефон або в папку "Вхідні". Прикріплюйте файли або документи до події, щоб усі потрібні матеріали до початку зустрічі були під рукою.

http://docs.stud.nau.edu.ua
Створюйте мультимедійні документи із зображеннями, таблицями, рівняннями, малюнками, посиланнями тощо. Накопичуйте вхідні дані та керуйте відгуками за допомогою коментарів у соціальних мережах.

http://sites.stud.nau.edu.ua
Розробляйте проекти сайтів, не пишучи жодного рядка програмного коду. Це так само просто, як створювати документи. А щоб заощадити ще більше часу, вибирайте потрібний шаблон із сотні доступних.

http://groups.stud.nau.edu.ua
Групи Google можна використовувати як списки розсилки й надавати на їх основі швидкий доступ до календарів, документів, сайтів і відео своїм колегам. Користувачі можуть легко створити групи, а власники – керувати членством у кожній із них.

Диск Google на вашому комп’ютері під керуванням ОС Mac, ПК або мобільному пристрої (чи у веб-переглядачі) утворює централізоване місце зберігання найновіших версій файлів, доступ до яких не залежить від вашого місцезнаходження. Крім того що на Диск можна завантажити файли будь-якого типу, Документи Google також зберігаються на Диску Google.

Українська