Moodle система управління дистанційною формою навчання

Науково-дослідний інститут Інтегрованих Телекомунікаційних Технологій (НДІ ІТТ) здійснює технічну підтримку сервісу Moodle у Національному авіаційному університеті.
Moodle - являє собою вільний веб-додаток, що надає можливість створювати сайти для онлайн-навчання.
Moodle  (онлайн система управління навчанням),  дозволяє викладачам створювати свої власні приватні веб-сайти, наповнювати іх динамічними курсами, які розширюють навчання, в будь-який час, в будь-якому місці. Ця система є легкою і зручною у використанні.  Інтерфейс Moodle працює  на настільних і мобільних пристроях. За допомогою цього сервісу усі бажаючі, а також,  співробітники та студенти НАУ мають  можливість  дистанційно вивчати предмети та курси, що зацікавили.
Основною перевагою дистанційної форми навчання над очною формою є, передусім, її зручність: студент самостійно обирає час і місце для навчання, що дозволяє йому працювати чи паралельно вчитися на стаціонарі в іншому місті чи навіть країні. Окрім того, заміна конспектів електронними ресурсами та новітніми методами навчання, а також постійні консультації з викладачем надають цій формі самоосвіти додаткові переваги перед іншими формами.
Доступ до сервісу Moodle в Нау знаходиться за адресою http://moodle.nau.edu.ua/
Детальніше про роботу системи можна прочитати на сайті https://docs.moodle.org/30/en/Features

Українська